Ana Sayfa
  • HIZLI ERİŞİM
  • EN
  • captcha captcha

Haliç Seninle

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ olarak, üniversite sınavına girecek öğrencilerimizin ve ailelerinin yanındayız. Sınava hazırlık sürecini daha kolay atlatmalarını sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz “HALİÇ SENİNLE” projesi ile her alanda aday öğrencilere destek olmayı hedefliyoruz.

ONLINE EĞİTİM SEMİNERLERİ

Sınava hazırlanan öğrencilerimizin motivasyonlarını arttırmak, bilgilendirmek, farkındalık kazandırmak ve donanımlarını arttırmak üzere hazırladığımız “Online Eğitim Seminerleri” ile üniversitemiz bünyesinde bulunan donanımlı akademisyenlerimiz ile aday öğrencileri online mecralarda bir araya getiriyoruz.

Kayıt olmak için tıklayınız.

ONLINE VELİ SEMİNERLERİ

Haliç Üniversitesi olarak gerçekleştirmekte olduğumuz "Veli Seminerleri" projemizi, günümüz dijital çağında online platformlara taşıma kararı aldık. “Haliç Seninle” ile velilerimizi de yalnız bırakmıyoruz ve seminerlerimize devam ediyoruz. Birbirinden değerli akademisyenlerimiz ile velilerimizi online platformlarda bir araya getiriyoruz.

Kayıt olmak için tıklayınız.

ONLINE BÖLÜM SOHBETLERİ

Aday öğrencilerimizin merak ettikleri mesleğe giden yolda, bölümleri daha yakından tanımalarını sağlamak için onlara üniversitemizin akademisyenleri ile sohbet etme fırsatı sunuyoruz. Akıllarına takılan soruları doğrudan ilgili kişi ile görüşerek seçimlerini daha kolay yapmalarına yardımcı oluyoruz.

Kayıt olmak için tıklayınız.

ONLINE KARİYER VE TERCİH DANIŞMANLIĞI

Üniversite sınavına hazırlanırken hangi mesleği ve bölümü seçeceğine karar veremeyen ya da kararından emin olamayan aday öğrencilerimize uzman danışmanlarımız tarafından Online Kariyer ve Tercih Danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Bu sayede aday öğrencilerimizin kendilerini tanımalarını sağlayıp, doğru meslek ve bölüm ile eşleştirerek kariyerlerinde doğru adımları atmalarına destek olmayı hedefliyoruz.

Kayıt olmak için tıklayınız.

ONLINE YKS SEMİNERLERİ

Online YKS Seminerleri ile sınava girecek olan öğrencilerimizi ‘’Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) hakkında akıllarına takılan soruları cevaplıyor, öğrencilerimizin sınav sisteminde dikkat etmeleri gereken konuları ele alıyoruz.Ayrıca TYT ve AYT’de yer alan testler, soru sayıları, süresi, puan türleri, testlerin  ağırlıkları, alanlara göre bölümler ile ilgili akıllarına takılan konulara da değinirken sınava hazırlık süreçlerinde; doğru üniversite ve bölüm seçimi, zamanı etkin kullanma ve gelecek gibi konularda da motivasyon arttırıcı konuşmalar yapıyoruz.

Kayıt olmak için tıklayınız.