Başarılarımız
  • HIZLI ERİŞİM
  • EN
  • captcha captcha

Gurur Tablomuz

2018-2019 Mezunları Gurur Tablosu

ÜNİVERSİTE GENELİ
Sıralama Adı Soyadı Fakülte Program AGNO
1 CEM İLHAN İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği 3,95
2 SERDAR HAKAN KURT Fen Edebiyat Fakültesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı 3,94
3 ŞEYMA HAMAMCI Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı 3,91
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU
Sıralama Adı Soyadı Fakülte Program AGNO
Fakülte 1. İLKER YILMAZ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği 3,4
Fakülte 2. EREN AYDIN Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi 3,35
Fakülte 3. AYŞE YAREN BÜYÜKAYDAĞ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Rekreasyon 3,34
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU BÖLÜM
Sıralama Adı Soyadı Fakülte Program AGNO
Bölüm 1 EREN AYDIN Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi 3,35
Bölüm 1 İLKER YILMAZ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği 3,4
Bölüm 1 AYŞE YAREN BÜYÜKAYDAĞ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Rekreasyon 3,34
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
Sıralama Adı Soyadı Fakülte Program AGNO
Fakülte 1 SERDAR HAKAN KURT Fen Edebiyat Fakültesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı 3,94
Fakülte 2 NİLÜFER BAYNAL Fen Edebiyat Fakültesi Mütercim - Tercümanlık (İngilizce) 3,78
Fakülte 3 ŞULE ZEYNEP DURMAZ Fen Edebiyat Fakültesi Mütercim - Tercümanlık (İngilizce) 3,77
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ BÖLÜM
Sıralama Adı Soyadı Fakülte Program AGNO
Bölüm 1 SERDAR HAKAN KURT Fen Edebiyat Fakültesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı 3,94
Bölüm 1 ONUR SEVİMLİ Fen Edebiyat Fakültesi Matematik 3,41
Bölüm 1 EBRU ULUHAN Fen Edebiyat Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik 3,74
Bölüm 1 NİLÜFER BAYNAL Fen Edebiyat Fakültesi Mütercim - Tercümanlık (İngilizce) 3,78
Bölüm 1 DİLAN TEKTAŞ Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji 3,67
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
Sıralama Adı Soyadı Fakülte Program AGNO
Fakülte 1 ŞEYMA HAMAMCI Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı 3,91
Fakülte 2 AYŞE SEZAVER Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım 3,88
Fakülte 3 EMEL GÜR Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı 3,85
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ BÖLÜM
Sıralama Adı Soyadı Fakülte Program AGNO
Bölüm 1 AYŞE SEZAVER Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım 3,88
Bölüm 1 ŞEYMA HAMAMCI Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı 3,91
HEMŞİRELİK YÜKSEKOKULU BÖLÜM
Sıralama Adı Soyadı Fakülte Program AGNO
Fakülte 1 İBRAHİM EMİN MUTLU Hemşirelik Yüksekokulu Hemşirelik 3,71
Fakülte 2 EBRU YILMAZ Hemşirelik Yüksekokulu Hemşirelik 3,66
Fakülte 3 CANSU GÜNEŞ Hemşirelik Yüksekokulu Hemşirelik 3,65
İŞLETME FAKÜLTESİ
Sıralama Adı Soyadı Fakülte Program AGNO
Fakülte 1 CEM İLHAN İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği 3,95
Fakülte 2 AYŞİN ÖZDİLEK İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım 3,68
Fakülte 3 ÇİSEM İNAN İşletme Fakültesi İşletme Enformatiği 3,66
İŞLETME FAKÜLTESİ BÖLÜM
Sıralama Adı Soyadı Fakülte Program AGNO
Bölüm 1 AYŞİN ÖZDİLEK İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım 3,68
Bölüm 1 ÇİSEM İNAN İşletme Fakültesi İşletme Enformatiği 3,66
Bölüm 1 SERA NİL GÜRBÜZ İşletme Fakültesi İşletme İngilizce 2,99
Bölüm 1 ASLI ŞAHİN İşletme Fakültesi İşletme Türkçe 3,48
Bölüm 1 GÜLER OKAY İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 3,36
Bölüm 1 CEM İLHAN İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği 3,95
Bölüm 1 BÜŞRA ÖCAL İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik 3,42
KONSERVATUVAR
Sıralama Adı Soyadı Fakülte Program AGNO
Fakülte 1 ELİF TARĞAY Konservatuvar Türk Musikisi 3,69
Fakülte 2 DİLAY HACIOSMANOĞLU Konservatuvar Türk Musikisi 3,68
Fakülte 3 ÇAĞLAR METİN Konservatuvar Türk Musikisi 3,56
KONSERVATUVAR BÖLÜM
Sıralama Adı Soyadı Fakülte Program AGNO
Bölüm 1 GİZEM KEKLİKÇİ Konservatuvar Opera ve Konser Şarkıcılığı 3,54
Bölüm 1 BURAK DUMANOĞLU Konservatuvar Tiyatro 3,12
Bölüm 1 ELİF TARĞAY Konservatuvar Türk Musikisi 3,69
MİMARLIK FAKÜLTESİ
Sıralama Adı Soyadı Fakülte Program AGNO
Fakülte 1 RUŞENA SÜRÜCÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık 3,8
Fakülte 2 ABDULLAH YILMAZ Mimarlık Fakültesi Mimarlık 3,76
Fakülte 3 MÜNEVVER KANBUR Mimarlık Fakültesi Mimarlık 3,67
MİMARLIK FAKÜLTESİ BÖLÜM
Sıralama Adı Soyadı Fakülte Program AGNO
Bölüm 1 BUSE CİNGÖZBAY Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı 3,31
Bölüm 1 SEMA ŞAHİN Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık 3,57
Fakülte 1 RUŞENA SÜRÜCÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık 3,8
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Sıralama Adı Soyadı Fakülte Program AGNO
Fakülte 1 ÖMER FARUK PİŞKİN Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 3,7
Fakülte 2 GÜLİN DOĞAN Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği 3,56
Fakülte 3 KÜBRA SAYGILAR Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 3,52
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BÖLÜM
Sıralama Adı Soyadı Fakülte Program AGNO
Bölüm 1 GÜLİN DOĞAN Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği 3,56
Bölüm 1 ÖMER FARUK PİŞKİN Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 3,7
Bölüm 1 ALPARSLAN KOSTAK Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği 3,44
Bölüm 1 AYLA GÖZDE MALKOÇ Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği 3,24
SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU
Sıralama Adı Soyadı Fakülte Program AGNO
Fakülte 1 MERVE ŞENGÖNÜL Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik 3,74
Fakülte 2 SILA USTA Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon 3,64
Fakülte 3 BUĞRA YÜCE Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon 3,63
SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU BÖLÜM
Sıralama Adı Soyadı Fakülte Program AGNO
Bölüm 1 MERVE ŞENGÖNÜL Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik 3,74
Bölüm 1 ÇAĞLA DURMAZ Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Ebelik 3,55
Bölüm 1 SILA USTA Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon 3,64
MESLEK YÜKSEKOKULU
Sıralama Adı Soyadı Fakülte Program AGNO
Fakülte 1 OSMAN HACIHASANOĞLU Meslek Yüksek Okulu İnşaat Teknolojisi 3,88
Fakülte 2 RABİA NUR KAYA Meslek Yüksek Okulu Fizyoterapi 3,86
Fakülte 3 AYSUN TOK Meslek Yüksek Okulu Çocuk Gelişimi 3,84
MESLEK YÜKSEKOKULU BÖLÜM
Sıralama Adı Soyadı Fakülte Program AGNO
Bölüm 1 ELİF NUR AYDOĞAN Meslek Yüksek Okulu Aşçılık Programı 3,68
Bölüm 1 DESTAN BAŞ Meslek Yüksek Okulu Aşçılık Programı (İ.Ö) 3,76
Bölüm 1 MAHAMMED ZEDAN AYDEMİR Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Programı 3,44
Bölüm 1 ALİ ERDOĞAN Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Teknolojisi Programı 3,67
Bölüm 1 AYSUN TOK Meslek Yüksek Okulu Çocuk Gelişimi 3,84
Bölüm 1 MEHMET ANIL DÜZ Meslek Yüksek Okulu Elektronik Teknolojisi Programı 3,45
Bölüm 1 RABİA NUR KAYA Meslek Yüksek Okulu Fizyoterapi 3,86
Bölüm 1 BUSE CANİK Meslek Yüksek Okulu Gıda Teknolojisi Programı 2,85
Bölüm 1 İREM CAMCI Meslek Yüksek Okulu Grafik Tasarımı Programı 3,57
Bölüm 1 MAYA TUNÇ Meslek Yüksek Okulu İlk ve Acil Yardım Programı 3,51
Bölüm 1 OSMAN HACIHASANOĞLU Meslek Yüksek Okulu İnşaat Teknolojisi 3,88
Bölüm 1 NEHİR İSKENDER Meslek Yüksek Okulu Lojistik Programı 3,38
Bölüm 1 HATİCE NUR TOPRAK Meslek Yüksek Okulu Moda Tasarımı 3,82
Bölüm 1 TANYEL BALIK Meslek Yüksek Okulu Sahne ve Dekor Tasarımı 3,54
Bölüm 1 ALEV GEDİK Meslek Yüksek Okulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı 3,13
Bölüm 1 MUHAMMED MUSTAFA ALTUNTAŞ Meslek Yüksek Okulu Üretimde Kalite Kontrol 3,15